مشخصات بالابر چرخدار تک ریل PB-S

 بالابرهای چرخدار هیدرولیک یا (hydraulic lift) با کد  PB-S تولید شرکت پارسیان بالابر، در نهایت دقت، با بهره گیری از دانش فنی روز، توسط  مهندسان حرفه ای این شرکت طراحی و تولید شده است  و پس از طی مراحل تست و آزمایشات مختلف، با تایید واحد کنترل کیفی وارد بازار شدند.
 

    مزایای دستگاه

ما برای راحتی صنعتگران واستفاده ی راحت در همه ی اماکن، اقدام به ساخت بالابرهایی با کیفیت و متاناسب با دانش روز دنیا کردیم. از مزایای دستگاه بالابر هیدرولیکی در محیط های صنعتی می توانیم به:
 •    نگهدای ساده و آسان
 •  راه اندازی آسان و سریع
 •    کیفیت و نوآوری با توجه به نیاز کاربران
 

قابلیت ها

بالابرهای پارسیان با قدرت مانور عالی در جابجایی و متناسب با شرایط کارکرد قابل استفاده در کلیه مراکز تجاری، صنعتی، سالن های تربیت بدنی، شهرداری ها، فرودگاه ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها و اماکن متبرکه را دارند.
 قابلیت فوق العاده ی  کنترل از داخل سکو 
طراحی ایده آل پارسیان بالابر، جهت صرفه جویی در هزینه ها و استفاده بهینه از وقت
قابلیت کارکرد با برق شهری (AC 220 V  ) و در صورت سفارش مشتری می توان آن را با برق و باطری (AC & DC) و دارای سیستم فرود اضطراری در صورت قطع برق تحویل داد.
 

امکانات ویژه   

 
تمام تلاش مهندسان حرفه ای پارسیان بالابر، براین است که  با جرات اعلام دارند که کیفیت محصولات ما قابلیت رقابت و مقایسه با سایر نمونه های مشابه داخلی و خارجی را دارد. 
 1. دارای سیستم مخصوص بارگیری آسان
 2. سیستم بارگیری آسان در پشت ریل های دستگاه تعبیه شده و این امکان را به کاربران می دهد که با حداقل نیرو و حتی به صورت انفرادی اقدام به بارگیری دستگاه در یک وانت نمایند.
 3. دارای سیستم مخصوص کاهش ارتفاع
 4. این سیستم جهت کاهش ارتفاع دستگاه در حالت جمع شده می باشد و به خاطر عبور دادن بالابر از ورودی های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد.


جک اسقرار

 جک های استقرار یا  Jack stan دارای طراحی ویژه،  برای  بالابر پارسیان همواره سطح اتکاء وسیع و اطمینان را برای استفاده ایمن از این دستگاه فراهم ساخته است.
بالابر های پارسیان علاوه بر همه ی مزایای باعث اشغال مکان کمتری می شوند.
 
 بیشتر بخوانید: مشخصات بالابر  چرخدار PB-SA


ابعاد بالابر چرخدار تک ریل PB-S

نظرات مشتریان این مجموعه

 • ارائه ی  بالابرهای هیدرولیکی با خدمات و پشتیبانی خوب.با تشکر از ارائه ی محصولات داخلی که باعث رونق اقتصاد در کشور می شود.
  شیخ الاسلامی
 •   سپاس فراوان از مشاوران این شرکت که به خوبی ما را در انتخاب بالابر راهنمایی کردند و شرکت به هر نقطه ای از ایران که سفارش دادی به موقع محصول سفارشی را به دست ما رساندند. با تشکر فراوان قاسمی سپاس فراوان از مشاوران این شرکت که به خوبی ما را در انتخاب بالابر راهنمایی کردند و شرکت به هر نقطه ای از ایران که سفارش دادی به موقع محصول سفارشی را به دست ما رساندند. با تشکر فراوان
  قاسمی
 •  طی سال های زیادی ما با مشکلات فراوانی برای تعمیر بالابر های شرکتمان مواجه بودیم ولی با خرید بالابر های شرکت پارسیان توانستیم از دادن هزینه های تعمیر بالابر رهایی پیدا کنیم.
  بنکدار
تلاش و پشتکار
نشانه موفقیت ما
20 سال
سابقه فعالیت
نیرو جوان
و خبره
تماس با ما